Tugi

Firmast

Oleme iluvaldkonna esindajad, mille alla kuuluvad käed. Teeme oma tööd kirgliku pühendumisega, kuna meie töö on inspireeriv ja pidevalt muutuv.

Meie eesmärgiks on antud iluvaldkonda avada iga viimse detailini ja pakkuda põhjalikku koolitust kõigile, nii asjaarmastajatele kui tulevastele küünetehnikutele.

Meie koolitus annab kõrge praktilise professionaalsuse, sügavad teoreetilised teadmised ja ülevaate võimalikest töömudelitest. Koolitust pakume osade kaupa ja igaühel on võimalus valida oma tempo selle läbimiseks. Mereneid koolitus on litsenseeritud ja see annab võimaluse tulumaksu tagastust küsida.

Oleme mõelnud ka juba tegutsevatele küünetehnikutele, kes soovivad oma oskusi täiendada lisaks õpitule. Selleks on meil üha kasvav täiendkoolituste sari. Lisaks täiendkoolitustele pakume kõigile tasuta tootetutvustusi. Alati on võimalik meie koolitajaga endale sobiv aeg kokku leppida või kutsuda koolitaja enda juurde salongi tutvustust tegema.

Meie Tallinna ja Tartu kauplustes on müüjateks küünetehnik/koolitajad ning kõiki tooteid on võimalik enne ostu ka kohapeal proovida.

Täienduseks oma küünevahendite sarjale Mereneid müüme ka inglise firma Star Nails küünetooteid ja saksa firma Promed elektriviile.

Meil on väga mugav ja kliendisõbralik e-pood, kus kõikide toodete kasutamine on lihtsalt ja arusaadavalt lahti seletatud. Kohe-kohe on neile lisandumas ka toodete kasutusvideod.

Oma toodete kohaletoimetamiseks kasutame Eesti Posti erinevaid teenuseid. Pakki on võimalik kätte saada järgmine päev või kui on aega rohkem oodata, siis soodsamalt mõne päeva jooksul.

Meie e-pood teenus laieneb kõikidele Euroopa Liidu liikmesriikidele. Seetõttu on meie teenindus lisaks eesti ja vene keelele ka kättesaadav inglise ja soome keeles.
Kõigile neile, kes soovivad jooksvalt meie tooteid soodsama hinnaga soetada, on e-poes müügil tooted hulgikogustes ning see valik täieneb pidevalt.
Kõiki huvitatuid hoiame oma tegemistest kursis live’s lisaks Mereneid kodulehele ka Facebooki ja omanimelise Youtube kanali kaudu.

Igal aastal on võimalik osaleda meie uute toodete esitlustel rahvusvahelistel messidel Tallinnas, Tartus ja Helsingis.

Meie küünetehnik/koolitajate tööga saab lähemalt tutvuda meie Tallinna esindussalongis, kus pakume kõiki maniküüri, pediküüri ja kunstküüntega seotuid teenuseid.