Tugi
Geelide hoiustamine

Geelide hoiustamine

Geele tuleb hoida temperatuuril alla 28 C. Ülekuumenemise esmaseks tunnuseks on kui geel on muutunud liiga vedelaks. Vedelaks muutunud geeli saab veel päästa kui panna ta jahedamasse kohta. Kui geelis on hakanud juba klimbid tekkima, siis korra juba kivistuma hakanud geel on riknenud ja seda protsessi enam peatada ei saa.

Geeli purk (isegi ka kinniselt) ei tohi jääda otsese päikesevalguse kätte. Töötav UV lamp laual pluss tugev soojust kiirgav laualamp ja lisaks otsene päikesevalgus, võivad märkamatult temperatuuri teie laua kohal üle normi viia. Isegi päike, mis paistab läbi salongi akna võib põhjustada geeli kivistumist.
Geele tuleb hoida jahedas ja pimedas kohas.

Peale geeli kasutamist tuleb kontrollida, et geelipurgi ääred oleks geelist puhtad. Kui geeli jääb geelipurgi äärtele ja te sulgete purgi puhastamata, siis võib geel toimida nagu liim ja purki ei saa hiljem avada. Geelide purgile sattumine võib rikkuda ka purgi plastikust ümbrist ning  põhjustada selle murenemist.  Selle vältimiseks tuleb üritada töötada võimalikult puhtalt ning juhul kui geeli satub topsile, siis puhastada seda kohe Residue Remover vedelikuga.