Tugi
Õppevideod

Õppevideod

Mereneid Sari geelide alustuskomplekt

Vaata poodi

Video demonstreerib, kuidas kasutada Mereneid Sari geelide alustuskomplekti kuuluvaid tooteid.

Mereneid Sari akrüülgeeli alustuskomplekt

Vaata poodi

Videos näitame, kuidas akrüülgeeliga teostada kunstküünte paigaldus naturaalsetele küüntele.

Akrüülgeeli on väga lihtne ja mugav kasutada ning lõpptulemus jääb hästi naturaalne. Tänu geeli ja akrüüli kooslusele jäävad küüned küll õhukesed aga samas väga tugevad.

Geelipaigaldus näritud küüntele

Videos demonstreerime, kuidas näritud küüned ilusaks muuta.

Näitame, kuidas seda teha nii tippidele kui ka šabloonidele. Tuleb meeles pidada, et šablooni saab paigaldada ainult neile küüntele, kus küüne vaba äärt on mõni millimeeter alles. Videos kasutame ka lisaks tavalisele õrnroosale ehitusgeelile camouflage geeli, kuna see katab küüneplaadi vead ja võimaldab nii ka kitsamat prantsuse naeratusjoont teha, kuna camouflage geel pikendab visuaalselt küüneplaati.

Camouflage ehitusgeeliga hoolduse tegemise 2 moodust

Vaata poodi

Videos demonstreerime, kuidas on võimalik camouflage ehitusgeeli kahte moodi kasutada.

1.variant, kus camouflage ehitusgeeli kantakse peale ühe õhukese kihina ja selle peale ehitatakse hoolduse käigus küüs Mereneid sari Pink tinted ehitusgeeliga (õrnroosa). Selle variandi eesmärk on varjata küüneplaadi vead, mida tavalise läbipaistva geeliga teha ei saa.

2. variant näitab kuidas Camouflage ehitusgeeliga küüntele algusest lõpuni hooldus läbi viia.

Omaküünte katmine Mereneid Sari Easy-Off värviliste geelidega

Vaata poodi

Videos demonstreerime, kuidas kanda omaküüntele Mereneid Sari kergesti eemaldatavaid värvilisi geele (geellakke).

Mereneid Sari kergesti eemaldatavad geelid on biosoft geelid, mis on eemaldatavad Acetone Tip Remover'i vedelikus. Nende pealekandmise põhimõte on täpselt sama nagu geellakkidel. Mereneid kodulehel on need geelid müügis Easy-Off ja Kwik-Soak geelide sarja all. NB! Esimesel värvigeeli kihil laske UV lambi all kuivada ainult 5-10 sekundit (ainult selleks, et ära hoida geeli valgumine küünevallile). Alles peale teise värvigeelikihi kandmist, laske värvigeelil kivistuda 2 minutit. Kui lasta kergesti eemaldavatel geelidel kivistuda kauem, on neid hiljem raskem eemaldada.

Geelküünte hooldus ja värvilise geeli paigaldus

Selles videos demonstreerime, kuidas teha geelküüntele hooldust.

Video viimases osas demonstreerime värvilise geeli pealekandmist. Geelküüned vajavad hooldust keskmiselt iga 3 nädala tagant. Kui kliendi küüned kasvavad tavalisest kiiremini, siis tuleb hoolduses tihedamini käia. Liialt pikalt väljakasvanud küüs on ebaesteetiline ja murdub kergemini, kuna stressipunkt on paigast nihkunud. Hoolduse käigus tuleb jälgida, et küüneplaati liiga õhukeseks ei viilita (kahjustab omaküüsi).Geelikihtide kandmisega ei tohi ka liialdada, et ei tekiks paksude küünte efekti. Tuleb jälgida, et toode ei puutuks naha vastu, kuna võib nii ärritust tekitada. Kui video vaatamise käigus tekkis küsimusi, siis vastame meelsasti: e-post info@mereneid.ee

Kangastehnoloogia baasil kunstküünte paigaldus

Vaata poodi

Videos demonstreerime kangasküünte paigaldamist.

Akrüülküünte paigaldus Mereneid Sari alustuskomplektiga 1 osa: paigaldus tippidele

Selles videos demonstreerime, kuidas toimub akrüülküünte paigaldus tippidele Mereneid Sari akrüülitoodete alustuskomplekti kuuluvate toodete baasil.

Akrüülitoodetest oleme kasutanud akrüülipulbrit (polymer) Camouflage ja akrüülivedelikku (monomer) Prime. Camouflage akrüülipulber annab küüneplaadile naturaalse roosaka varjundi. Prime akrüülivedelik koostöös akrüülipulbriga võtab peale kandmisel kreemja struktuuri ning küünele kuju andes tekib tunne nagu teeks tööd justkui plasteliiniga. Prantsuse valge naeratuse tegemiseks kasutame Mereneid Sari säravvalget akrüülipulbrit. Selle paigalduse käigus näitame, kuidas meie alustuskomplektiga ehitatakse akrüülküüned ülesse plastiktippidele. Akrüülvideo teises osas, aga näitame, kuidas akrüülküüned ehitatakse ülesse šabloonidele. Mereneid Sari alustuskomplekti kuulub kõik vajalik.Loe lähemalt meie kodulehelt www.mereneid.ee.

Akrüülküüned on paigaldatud ilma elektriviili abita. Alustajatele, eriti neile, kes pole Mereneid Sari koolitust läbinud soovitamegi esialgu oma tööd ilma elektriviilita teha. Kogemustega või siis koolituse läbinud küünetehnikule või asjaarmastajale soovitame lisaks ka elektriviili osta, kuna see kiirendab töö tegemist ning küünetehniku käsi väsib vähem.

Akrüülküünte paigaldus Mereneid Sari alustuskomplektiga 2 osa: paigaldus šabloonidega

Video teises osas demonstreerime, kuidas akrüülküüsi paigaldada šabloonidele.

Läbitud on uuesti kõik etapid. Esialgu võib tunduda, et šabloonidele ülesehitamine on keerulisem, aga tegelikult kui natuke harjutada, siis hakkate edaspidi hoopis ajas võitma. Samuti on šabloonide abil lihtsam kliendi küüsi modelleerida ehk neile selline kuju anda, mis kliendi küüntele kõige enam sobib.

Kui tunnete, et vajate lisaõpet, siis on võimalik Mereneid täiendkursuse raames tulla lihtsalt šabloonide paigaldust õppima.

Geellakkide Kwik-Soak (Mereneid Sari) pealekandmine ja eemaldamine

Mereneid sari Kwik-Soak geellakkide kasutusvideo

Annab ülevaate geellakkide pealekandmise ja eemaldamise protsessist, kuid kindlasti ei asenda koolitust. Selleks, et geellakkide kasutamine kindlapeale õnnestuks pakume Mereneid Koolituskeskuse täiendkoolituse raames ühepäevast - Geellakkide kasutamise koolitust. http://mereneid.ee/koolitus