Tugi

Püsikliendiprogramm

PÜSIKLIENDIPROGRAMM (6% 4% 10%)

6% Toetame iluteenindajaid, kes kasutavad Mereneid Sari tooteid oma teenuste pakkumisel. Kõik Eesti e- äriregistri: https://ariregister.rik.ee/ andmebaasis registreeritud iluteenust pakkuvad juriidilised isikud (AS, OÜ, FIE) saavad liitudes meie püsikliendiprogrammiga kõigilt ostudelt 6% soodustust.

4% Mereneid Koolituskeskuses baaskoolituse läbinutele, kellele on väljastatud Sertifikaat, kingime alatise 4% soodustuse meie püsikliendiprogrammis.

Tootekoolitustel osalenutele kingime järgnevaks 2 aastaks 4% püsikliendisoodustust. Leiame, et paar aastat on optimaalne aeg, et tulla uuesti kuulama, mida uut Mereneid Sarjal pakkuda on.

10% Olles läbinud baas- või tootekoolituse ja tegutsedes juriidilise isikuna iluvaldkonnas, liidetakse 4% ja 6% kokku, ning Sinu püskikliendi soodustus kõikidelt ostudelt on 10%.

REGISTREERUMINE PÜSIKLIENDIKS

Registreeruda saab e-poes (https://shop.mereneid.ee) või esinduses, kus Salong Mereneid OÜ kontrollib äriregistris olevate andmete õigsust ning baas- või tootekoolituse läbimist, misjärel lisab kliendile andmebaasis püsikliendi soodustuse.

Baas- või tootekoolituse soodustuse registreerimiseks e-poes: Saada meile e-mail (info@mereneid.ee) sisuga: Oma nimi; Koolituse nimi; Sertifikaadil või Tunnistusel olev Kuupäev. Meie kontrollime ja andmete kinnitamisel lisame vastava soodustuse.

E-poes soodustuste aktiveerimiseks peab kliendil olema eelnevalt loodud e-poe kasutajakonto, kuhu on sisestatud nõutud andmed.

Püsikliendiprogrammi soodustused kehtivad ainult täishinnaga toodetele ning ei lisandu juba soodustusega toodetele.