Tugi
Pediküüri põhiõpe (Teko)

Pediküüri põhiõpe (Teko)

Mereneid Koolituskeskus alustas koostööd Tallinna Teeninduskooliga (Teko), mille raames on võimalus Mereneid SPA toodetega läbida pediküüri baaskoolitusi Tallinnas ja Pärnus.

Õpilastele laienevad kõik Mereneid Koolituskeskuse soodustused: õppeperioodil Mereneid Sari toodetele – 20% ja peale koolitust liitumine püsikliendiprogrammiga.

Koolituse maht: 8 auditoorset akadeemilist tundi ja praktiline töö 32 akadeemilist tundi

Toimumisaeg: 5 päeva x 8 tundi kell 10.00 – 16.00

Koolitaja: Siret Rannik, kutseõpetaja, tase 7 kutsetunnistus. Erialase töö kogemus 18 aastat. Kutseõpetajana/koolitajana töötamise töökogemus 9 aastat. (Salong Mereneid OÜ kutsekomisjoni liige)

Osavõtutasu: 380 €. Koolituse hind sisaldab vajaminevaid instrumente (jäävad kursuse lõppedes õppijale) ning kohapealseks kasutamiseks mõeldud tooteid ja vahendeid.

Ilusad ning hoolitsetud jalad on hea enesetunde pant. Jalad on need, mis üldjuhul jäävad võõrastele nähtamatuks. Samas on ilusad jalad olulised meile endile ja muudavad meid enesekindlamaks. Seetõttu on jalgade hooldus ja pediküür iga naise või mehe jaoks oluline.

Kursusel osalemine ei eelda mingeid eelteadmisi ega oskusi. Kursus sobib hästi ka küünetehnikutele, kes soovivad uue kutsestandardi järgi taotleda küünetehniku kutsetunnistust tase 3 või 4 lisa spetsialiseerumist ehk pediküüri osaoskust.

Registreerimine: siret.rannik@teeninduskool.ee