Tugi

Kangastehnoloogia baasil kunstküünte paigaldus, hooldus ja eemaldamine

Uus, mis on tegelikult unustatud vana

Selle tehnoloogiaga saab ideaalselt parandada naturaalseid küüsi ja samuti soovi korral neid tugevdada ilma, et paigaldaks tippe. Loomulikult sobib kangatehnoloogia ka küünte pikendamiseks koos tippidega. Hästi armastatud tehnoloogia klassikalise maniküüritegijate hulgas just seetõttu, et võimaldab märkamatult lõhenenud või just murdumise äärepeal olevaid küüsi parandada.

Kangatehnoloogia puhul näevad küüned välja väga õhukesed ja loomulikud. Sobib ideaalselt tervete mittekorrigeerimist vajavate küüneplaadiga klientidele. Eriti tõhus teatud küünetüüpide puhul, näiteks klientidele, kellel on loomulik küüs suure kumerusega, sest geel- või arkrüültehnoloogiat kasutades võib juhtuda, et kumerus tuleb erilise jõulisusega esile.Kangasküüsi on võimalik eemaldada mahasulatamise teel, kunstküünte eemaldajas, (10-15 min).

Valemüütide valdkonda kuulub kangatehnoloogia puhul fakt, et antud tehnoloogiat pole võimalik kanda ilma lakita kuna kangas jääb läbi paistma. Tegelikkuses on sellisel juhul on tegemist ebakvaliteetse tööga. Hästi tehtud küüned näevad ka ilma lakita välja loomulikud, ning kangastruktuur ei ole läbi paista.

Levinud on ka arvamus, et kangasküünte puhul tuleb hoolduses käia iga kahe nädala tagant. Korralikult paigaldatud kangasküüned ei löö lahti ja hoolduses võib käia 3-4 nädala tagant.

Materjalid

Tänapäeva kangatehnoloogiat kasutatakse enamasti kahte erinevat kangamaterjali – fiiber ja siid.
Lisaks kasutatakse vaiguliimi ja aktivaatorit.

Programm
Koolitus koosneb kuuest õppepäevast, millest kolmel päeval teeme paigaldusi ja ülejäänud päevadel hooldame õpilase poolt paigaldatud küüsi. Täiendavalt soovitame õppepäevade vahelisel ajal iseseisvalt koolitusel õpitut kodus praktiseerida, et saavutada maksimaalne pädevus. Kodus tekkinud küsimused ja probleemid arutatakse jooksvalt järgneval koolituspäeval õpetajaga koos läbi ja parandatakse tekkinud vead.

Meie õppekava näeb kangatehnoloogia koolituse juures ette erienevaid paigaldamise tehnikaid:

 • küünte ülesehitamine tippidele;
 • naturaalsete küünte tugevdamine ja pikendamine;
 • hiina siidi kanga kasutamine;
 • fiiberklaas kanga kasutamine.

KONTROLLTÖÖ:

Peale mooduli õppepäevade läbimist paigaldab õpilane seitsmendal päeval kontrolltööna iseseisvalt kunstküüned mannekeenile, kus hinnatakse:

 • töölaua ettevalmistust ja isikukaitsevahendite kasutamist
 • kliendi käte ettevalmistamist
 • materjalide õiges järjekorras kasutamist
 • õigeid töövõtteid
 • töö puhutust ja korrektsust
 • kuju korrektsust
 • üldist tulemust

Kui õpilane sooritab tehtud töö positiivsele tulemusele, väljastab Mereneid Koolituskeskus TÕENDI, mis kinnitab antud mooduli läbimist.

Mitterahuldava tulemuse korral väljastame ettevõtte ametliku teatise läbitud mooduli(te) kohta ja anname võimaluse sooritada kontrolltöö mõne aja pärast uuesti.

Meie kangakoolituse eesmärk on eelkõige, et õpilane õpiks looma ilusaid kangasküüsi järgides kõiki sanitaar- ja hügieenireegleid.