Tugi

Sissejuhatus Nail Art'i

Nail Art on väga oluline osa küünetehniku oskustest. See nõuab praktikat ja väga head silma detailides. Küünetehnik ei pea olema võrratu kunstnik, et luua jahmatavaid disaine, vaja on algteadmisi kompositsioonist ja õigetest tehnilistest võtetest.

PROGRAMM

Mereneid Koolituse kursus Sissejuhatus Nail Art’i sisaldab ühte pikka päeva koos õpetajaga, iseseisvat õpet ja praktikat.

Kursuse eesmärk on anda õpilasele baasteadmised Nail Art’ist, et hiljem tööle asudes saaks klientidele pakkuda lisaks kaunilt hooldatud küüntele imeilusat disaini, mis rõhutab kliendi omapära.

  • Õpitakse õiget käehoiakut ja kompositsiooni aluseid. Päeva käigus tutvustatakse erinevaid Nail Art meetodeid andes edaspidiseks aimu Nail Art’i piiramatutest võimalustest: joonistused disaingeelidega, joonistused geelvärvidega, joonistused geellakkidega, mahuline geel- ja akrüüldisain, akvaariumdisain, hiina maalingud. Päeva praktilises osas tutvustatakse Nail Art’i erinevaid töövahendeid.
  • Õpetaja ettenäitamisel õpitakse kasutama kõige enim kasutatavaid Nail Art kaunistusi: fooliumid, pulbrid, pigmendid, kivid, pärlid, niidid, kleebised, cat eye pigmendid.
  • Päeva lõpuks on õpilane koos õpetaja abiga valmistanud tippidele terve hulga näidiseid, mis aitavad hiljem õpitut kinnistada.

Kodutööna teeb õpilane näidiste ja konspekti põhjal õpetajale kuu aja jooksul vähemalt 20 uut näidist, millele annab õpetaja hinnangu.