Tugi
Geelküüned

Geelküüned

Miks eelistada geelküüsi?

Geelküüned võimaldavad hetkel kõige laiemat mänguruumi, kuna geelitoodete valik on väga suur. Rikkalik valik annab võimaluse küünetehnikul iga individuaalse kliendi jaoks leida just see õige, tema küüneplaadi jaoks, sobiv geel. Geelidega saab katta oma küüsi ainult tugevdamise eesmärgil või siis paigaldada küünepikendusi nii tipile kui šabloonile.

Geelitehnoloogia puhul on segatud kokku akrüülitehnikast tuttav pulber ja vedelik ning vedel valmissegu on pandud topsi. Selle toote kivistumise initsiaatoriks ei ole enam õhk, vaid hoopis UV-valgus. Kuna kivistumise käigus ei eraldu eeterlikke gaase, siis on geelid praktiliselt lõhnavabad.

Geelküüned võimaldavad teostada prantsuse püsimaniküüri. Kaunis klassikaline prantsuse maniküür, mis püsib nädalaid on aktsepteeritud iga ameti juures. Geelküüned on hea lahendus neile, kellel ei ole kõige tervema väljanägemisega küüneplaadid. Nii nagu näonaha ebaühtlase jume varjamiseks on olemas peitekreemid nii on geelküünte maailmas olemas make-up või siis teise nimetuse all tuntud camouflage geelid. Need geelid varjavad küüneplaadi vead ja annavad küüneplaadile terve küüne välimuse. Kliendid, kes siiani pidid püsiprantsuse maniküürist loobuma ja varjama oma küüsi ainult tumedate küünelakkidega, saavad nüüd camouflage geele kasutades nautida prantsuse püsimaniküüri võlu. Antud momendil on kunstküünte maailmas värvilised geelid kukutanud troonilt tavalise küünelaki. Tänu värviliste geelide populaarsusele on nende värvivalik väga rikkalikuks muutunud. Tasub vaid pilk heita meie kodulehel olevatele värvilistele geelidele.

Kuna enamus geele ei ole veel mahaleotatavad, siis sobivad geelküüned hästi ka klienditele, kes puutuvad tavapärasest rohkem kokku pesemise ja kemikaalidega. Geelküüntele on võimalik teha ka akvaariumdisaini - kaunistused ja joonistused paigutatakse geelikihtide vahele nii, et tekib ruumiline efekt. Samuti on võimalik Mereneid Sari Exquisite Line värviliste geelidega teha nii hiina maalinguid kui ka kõiki teisi joonistusi, mida on siiani peetud akrüülvärvide või küünelakkide pärusmaaks.