Tugi
Geellakid

Geellakid

Geellakid Mereneid E-Poes

Maniküür geellakkidega

Geellakkide kasutamine on uudne viis värvimaks oma naturaalseid küüsi.

Geellakid on värvilised geelid, mis on pakendatud läbipaistmatutesse küünelakipudelitesse ning mõeldud naturaalsete küünte katmiseks. Selleks, et geele saaks pakendada lakipudelitesse on nende koostist palju muudetud ning tulemuseks on saadud geelid, mis oma omadustelt sarnanevad küünelakkidele. Neid värvilisi geele on lihtne peale kanda ja üsna lihtne ka eemaldada ning nende pealpüsivus on peaaegu võrdne tavaliste värviliste geelidega.

Naturaalsete küünte katmine geellakkidega koosneb järgnevatest etappidest:  

  1. Esmalt valmistatakse ette naturaalsed küüned geellaki pealekandmiseks. Selleks lükatakse tagasi küünenahad, viilitakse küüned ühepikkuseks ning karestatakse kergelt küüneplaat.
  2. Seejärel kantakse küüneplaatidele Primer ning alusgeel (alusgeel on eriti oluline kui küüsi soovitatakse katta geellakiga, millel on tume pigment) ning lastakse UV-lambi all mõni minut kuivada.
  3. Pärast kuivamist kantakse küüntele kahe õhukese kihina geellakk. Oluline on lasta igal kihil eraldi mõni minut UV-lambi all kuivada.

Viimase kihina kantakse geellakile peale õhuke kiht kattegeeli, mis tagab geellaki parema püsimise ja kauni läike.

Parima tulemuse saavutamiseks on hea kui omaküüne vabaäär on vähemalt mõne millimeetri pikkune. Geellaki veelgi paremaks püsimiseks, kantakse geelikihid nii, et suletakse küüne vaba serva äär.Toode sobib ideaalselt ka pediküüriks.

Ettevaatlik tuleks olla toote pikaajalisel järjestikusel kasutamisel. Kuna geellakkide puhul siiski karestatakse küüneplaati ning toodet tuleb pidevalt eemaldada (lahused sisaldavad ühe komponendina atsetooni), muutub naturaalne küüs tahestahtmata natuke õhemaks. Soovides säilitada oma naturaalse küüne loomulik tugevus ja elastsus, soovitame geellakkide kasutamisel pidada vahet ning teostada korrapärast taastavat maniküüri. Geellakid on kindlasti hea lahendus siis, kui on oluline, et omaküüntel püsiks ilmtingimata värv kauem peal (puhkused, komandeeringud, pidulikud üritused).

Enne kui soovid geellakkidega ise kodus katsetada, soovitame seda teenust salongis proovida. Mereneid poes ja salongis on kasutusel Mereneid Sari geellakid .