Tugi
Pediküür

Pediküür

Hooldatud jalad on sama tähtsad kui hooldatud käed. Pediküür on nagu viimane lisand sinu täiuslikule välimusele, sest seistes korrastamata jalgadel ei ole sa kunagi ideaalselt valmis.
Lisaks välisele ilule on pediküür parim viis iseenda hellitamiseks. Muidugi on seda võimalik kodus ise teha, kuid mõeldes vaid sellele, mida kõike selleks vaja läheb ning lisaks protseduurile kulutatud aeg või vannitoas kaasnev segadus ning ebamugav asend, siis kas see kõik väärib sellist pingutust, kus iseenda hellitamine jääb vaid unistuseks. Tõeliset stressimaandust ja mugavat protseduuri nautimist pakub sulle salongi pediküüri teenus.
Kui mõnele piisab jalgade eest hoolitsemiseks vaid suurde mugavasse tooli laskumisest nii, et jalad jäävad natukene kõrgemale, siis olgem ausad, tõeline mõnulemine algab alles järgmistest hetkedest: ligunemine rahustavas soojas kihisevas vees, meeldiv surnud naharakkude koorimine, jalgade ja jalalabade masseerimine healõhnaliste emulsioonidega ning lõpuks kõige krooniks perfektselt peale kantud värvilakk.
Lakkimist on tänapäeval võimalik valida mitmete varjantide vahel, lisaks klassikalisele küünelakile on pediküür täienenud geellakkide võimaluse näol, mis teeb pediküüris käimise ja hilisema pediküüri säilimise veel täiuslikumaks. Kasutades geellakkimist ei pea enam ootama küüntel laki kuivamist ja pediküürile järgnevatel nädalatel ei ole ohtu ka värvi maha kulumise osas.
Kaasaegne küünetööstus võimaldab aidata ka kahjustunud varbaküüntega kliente, kus kunstküünte abil on võimlik taastada kahjustunud küünte kuju ja pikkus.
Kasutades salongis pediküüri teenuseid on oluline jälgida, et iluteenindaja kasutaks desinfitseeritud ja steriliseeritud ja/või ühekordseid töövahendid.